Оренда 2-кімн.квартири по вул.Г.Хоткевича, біля верхнього "Шувару", Сихівський р-н
10 500 грн.
220 грн. за м²
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4985260
Характеристики
-
Комнат
2
-
Общая площадь
47.7 м2
-
Площадь кухни
7 м2
-
Этаж
2
-
Этажность
9
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов
-
Инфраструктура
Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты
Описание
Довготривала оренда 2-кімн.квартири по вул.Г.Хоткевича, біля верхнього "Шувару", Сихівський р-н
2-й поверх/9-ти поверхового будинку чеського проєкту.
Будинок утеплюється.
Загальна площа 47,7 кв.м. Кухня 7 кв.м.
Житловий стан. Централізоване опалення.
Кімнати ізольовані. Санвузол роздільний.
В наявності оновлений засклений балкон. Велика ванна.
Всі необхідні меблі для комфортного проживання.
З техніки в наявності холодильник, пральна машина, газова плита та мікрохвильова піч, телевізор.
Відмінна інфраструктура престижного Сихівського району.
Поряд ринок "Шувар", багато магазинів, кіосків, також банківські відділення, аптеки.
Також школа і дитячий садок. Також поруч паркова зона Сихова.
Найкраще транспортне сполучення - трамваї, автобуси, маршрутки.
Комфортна для пари або однієї особи.
Є детальний відеоогляд квартири, вишлемо на ваш запит.
Тут без СП