1  / 16
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 1
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 2
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 3
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 4
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 5
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 6
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 7
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 8
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 9
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 10
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 11
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 12
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 13
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 14
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 15
Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди) - фото 16

Оренда 2-кімнатної квартири (пропозиція від власника, світло є завжди)

Каменец-Подольский

Пожаловаться
14 000 грн.
259 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 апреля 2026, ID: 4976198
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Только семьям 
Описание
Здається затишна 2-кімнатна квартира по вулиці Нігинське шосе (район харчового коледжу). Будинок новий утеплений, є відеонагляд, індивідуальне опалення, паркомісце. У квартирі є 2 лоджії, одна з них об'єднана з кухнею, інша обладнана під робочий кабінет. Є вся необхідна техніка.
Обратная связь
Дмитро
офлайн