1  / 19
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 1
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 2
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 3
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 4
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 5
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 6
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 7
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 8
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 9
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 10
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 11
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 12
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 13
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 14
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 15
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 16
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 17
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 18
Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані - фото 19

Оренда 2-кімнатної квартири на Макулані

Кривой Рог, Центрально-Городской

Пожаловаться
11 000 грн.
204 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4979757
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 9 м2
Описание
Пропонуємо в оренду 2-кімнатну квартиру, на Макулані (вул. Всебратське-2)

Затишна 2-кімнатна квартира на 2 поверсі 9-поверхового будинку (чешка, ОСББ).

Квартира повністю готова до проживання
Металопластикові вікна та скляний балкон
Є всі необхідні меблі: шафи, розкладний диван, крісло, стіл
Побутова техніка: холодильник, бойлер, пральна машина, телевізор, пилосос, мікрохвильовка

Зручне розташування: поруч ринок, супермаркети, лікарня, зупинки транспорту

Телефонуйте — з радістю покажемо квартиру та відповімо на всі питання у зручний для вас час.
Обратная связь
Катерина
офлайн