1  / 18
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 1
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 2
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 3
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 4
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 5
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 6
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 7
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 8
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 9
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 10
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 11
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 12
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 13
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 14
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 15
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 16
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 17
Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста - фото 18

Оренда 2 кімнатної квартири Центр міста

Черкассы

Пожаловаться
17 000 грн.
327 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 апреля 2026, ID: 4908464
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, Автовокзал 
Описание
Пропонуємо в довгострокову оренду 2 кімнатну квартиру у тихому центрі міста. Квартира знаходиться на 6 поверсі 9 поверхового цегляного будинку, загальна площа 52 кв. м., кухня площею 8 кв. м. Повністю мебльована з побутовою технікою (холодильник, варильна поверхня, духова шафа, бойлер, кондиціонер, пральна машина).Добре розв'язана інфраструктура.У пішій доступності знаходяться магазини, школа, дитячий садочок, аптека, розважальний центр для дітей, ринок,кінотеатр,зупинки транспорту, вокзал,річка Дніпро.
Квартира здається на довгий термін!
Умови:
Порядним, платоспроможним людям.
Без тварин.
Оплата 17 000 грн + 17 000 грн (страховий платіж)+50% комісія АН одноразово.
Обратная связь
Альона
офлайн