1  / 17
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 1
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 2
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 3
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 4
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 5
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 6
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 7
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 8
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 9
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 10
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 11
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 12
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 13
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 14
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 15
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 16
Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний) - фото 17

Оренда 2-кім.квартири по вул.Стрийська(ЖК Національний)

Львов, Франковский

Пожаловаться
25 000 грн.
333 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4984780
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • С мебелью Да 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Инфраструктура Детский сад, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Описание
Здається в оренду 2-кім.квартира по вул.Стрийська новобудова,ЖК Національний,перша здача,квартира знаходиться на 3 поверсі,двостороння,дві кімнати роздільні,гарна велика кухня,є тераса відкрита,є лоджія засклена,укомплентована меблями,побутовою технікою,квартира вільна ,готова до заселення.+КП.Без сп.
Обратная связь
Марія
офлайн