1  / 20
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 1
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 2
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 3
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 4
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 5
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 6
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 7
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 8
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 9
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 10
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 11
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 12
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 13
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 14
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 15
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 16
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 17
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 18
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 19
Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе - фото 20

Оренда 2 к квартири р-н Гніванське шосе

Винница

Пожаловаться
24 228 грн.
356 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4872213
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Оренда сучасної 2-кімнатної квартири з якісним ремонтом .
Простора та затишна 2-кімнатна квартира площею 68 м² у тихому районі , пров. Інтелігентний, Гніванське шосе).
Квартира з продуманим плануванням: житлова площа 40 м², простора кухня 18 м².
Панорамне вікно на кухні та вікно у ванній багато природного світла. Повністю мебльована: два великі розкладні дивани, двоспальне ліжко, шафа купе та інше Система «розумний дім» (керування освітленням зі смартфона) Індивідуальне опалення: тепла підлога та радіатори (можливість комбінування) 1 поверх зручно для щоденного користування.
Додаткові переваги:
Закрита територія
Автоматичні ворота
2 паркомісця у дворі
Розетка у дворі для зарядки електромобіля. Маленька власна тераса з можливісттю встановлення мангала.
Обратная связь
Оренда нерухомості
онлайн