1  / 17
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 1
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 2
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 3
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 4
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 5
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 6
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 7
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 8
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 9
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 10
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 11
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 12
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 13
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 14
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 15
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 16
Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська - фото 17

Оренда 1к квартири в центрі міста/ вул. Українська

Кривой Рог, Центрально-Городской

Пожаловаться
13 000 грн.
361 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4979646
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно иностранцам 
Описание
Здам в оренду 1 к квартиру на вул. Українська/ Свято-Миколаївська. Щойно після ремонту! Нові меблі та техніка, тепла підлога у коридорі, кухні та ванній кімнаті. Французький балкон з панорамним видом на місто.

Зручне розташування: неподалік центру міста, поруч — транспорт, школи, магазини, супермаркети, паркова зона, скелі МОДРу.

Ціна: 13000 + комунальні (окремо завдаток і послуга).

Підійде молодій парі чи одній людині.

Телефонуйте, запитуйте – відеоогляд і додаткові фото квартири надішлю в особисті.
Обратная связь
Ірина
офлайн