1  / 15
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 1
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 2
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 3
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 4
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 5
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 6
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 7
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 8
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 9
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 10
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 11
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 12
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 13
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 14
Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор - фото 15

Оренда 1к квартира Гранд Бурже Укриття генератор

Буча

Пожаловаться
13 500 грн.
338 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 21 мая 2026, ID: 5035433
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • С мебелью Да 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Мебель на кухне, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, ЖД станция 
Описание
Пропонується в оренду сучасна, однокімнатна квартира в м. Буча у закритому комплексі бізнес-класу ЖК «Гранд Бурже» на бульварі Бірюкова 2а.

Якщо ти, цінуєш чистоту та новизну, то ця квартира з першою здачею, стане твоєю перевагою і тим самим варіантом, який ти шукаєш!

Квартира облаштована новою сучасною технікою, а саме:
Варильна панель
Витяжка
Духова шафа
Холодильник
Пральна машина

Нове двохспальне ліжко, стане місцем твого комфортного відпочинку та сили.

У ванній кімнаті, встановлена душова кабіна та бойлер для гарячої води.

По квартирі є тепла підлога у кухні, коридорі та ванній.

Комплекс закритого типу з генератором, відеоспостереженням та охороною 24/7, бомбосховищем та підземним паркінгом.

На території комплексу є власний ТРЦ, спортивний комплексом з басейном та Сільпо.

Ціна - 13500грн.
Телефонуйте і я з радістю відповім на всі Ваші питання.

06*********85 - Катерина.
Обратная связь
Катерина
офлайн