1  / 20
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 1
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 2
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 3
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 4
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 5
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 6
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 7
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 8
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 9
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 10
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 11
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 12
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 13
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 14
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 15
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 16
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 17
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 18
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 19
Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м - фото 20

Оренда 123 м2/ пл. Павлівська 8 / Центр/ / м. Площа Конституції 30 м

Харьков, Шевченковский

Пожаловаться
50 000 грн.
407 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 4997362
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 123 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Да 
  • Санузел Да 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Площа: 123.6 м2
Адреса: площа Павловська 8, метро площа Конституції 30 метрів
Поверх: 1/5;
Електрика: P=15+ кВт/год (380 В);
Умови: 50000 грн./міс + до/в на період п.п.
Рампа: відсутня;
Вхідна група (розвантаження): 2 входи (1 фасадний, 2 з рампи);
Опис: фасадний вхід, приміщення розташоване в самому центрі міста, червона лінія (площа Павловська 8), парковка вздовж приміщення, метро Площа Конституції в 30 метрах від входу в приміщення, мокра зона, величезна висота стелі Н-4,4 м.
Капітальний ремонт у приміщенні.
Розташування: центральний район міста, гіперактивний автомобільний та пішохідний трафік.
Компанія АН 'Європейське'
Обратная связь
Микола Миколайович
офлайн