1  / 6
Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі! - фото 1
Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі! - фото 2
Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі! - фото 3
Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі! - фото 4
Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі! - фото 5
Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі! - фото 6

Оренда 1-но кімнатної квартири на проспекті Волі!

Луцк

Пожаловаться
14 000 грн.
418 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4978518
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 33.5 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне 
Описание
Оренда 1-кімнатної квартири на проспекті Волі
2 поверх із 5
Переваги:
- зручний середній поверх
- чудова локація
- тепла квартира
- встановлено газову колонку
- є вся необхідна техніка: пральна машина, газова плита, холодильник, телевізор.
- засклений балкон.

Ціна: 14 000 грн ( включаючи комунальні послуги)
Обратная связь
Катерина
офлайн