1  / 20
Оренда 1 кімн.квартири - фото 1
Оренда 1 кімн.квартири - фото 2
Оренда 1 кімн.квартири - фото 3
Оренда 1 кімн.квартири - фото 4
Оренда 1 кімн.квартири - фото 5
Оренда 1 кімн.квартири - фото 6
Оренда 1 кімн.квартири - фото 7
Оренда 1 кімн.квартири - фото 8
Оренда 1 кімн.квартири - фото 9
Оренда 1 кімн.квартири - фото 10
Оренда 1 кімн.квартири - фото 11
Оренда 1 кімн.квартири - фото 12
Оренда 1 кімн.квартири - фото 13
Оренда 1 кімн.квартири - фото 14
Оренда 1 кімн.квартири - фото 15
Оренда 1 кімн.квартири - фото 16
Оренда 1 кімн.квартири - фото 17
Оренда 1 кімн.квартири - фото 18
Оренда 1 кімн.квартири - фото 19
Оренда 1 кімн.квартири - фото 20

Оренда 1 кімн.квартири

Житомир, Смолянка

Пожаловаться
7 500 грн.
227 грн. за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4870897
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Отопление Централизованное 
Описание
Здам 1-кімнатну квартиру в Новогуйвінськуу на довготривалий термін.
Квартира тепла, затишна та доглянута. Автономне газове опалення.Є все необхідне для комфортного проживання: нові меблі, посуд, постіль, техніка (холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина).
Підключені всі лічильники. 3й поверх 5ти поверх.цегляного будинку.
Ціна: 7500 грн + комунальні послуги.
Обратная связь
Ирина Алексеевна
офлайн