1  / 8
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 1
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 2
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 3
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 4
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 5
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 6
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 7
Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А - фото 8

Оренда 1-кімнатної квартири вул. Любомира Гузара 9А

Киев, Соломенский

Пожаловаться
13 800 грн.
394 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4981956
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Рынок, Аптека 
Описание
СВІТЛО Є завжди! Світла, простора квартира, облаштована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Без балкону. Чистий пілїзд, привітні сусіди. Будинок розташовано у тихому дворі. прекрасно розвинена інфраструктура: поруч супермаркет «Фора», кафе, ресторани, кінотеатр, «ТЦ Квадрат», продовольчий ринок, парковка, школа, медмістечко, парк «Юнність». Відмінна транспортна розв'язка, швидкісний трамвай.. Транспортна розвязка: зупинки міського транспорту 20 хв до ст. м. Берестейська, Шулявська, Вокзальна. Перевага надається орандарям без тварин та дітей.
Обратная связь
Наталья Михайловна
офлайн