1  / 17
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 1
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 2
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 3
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 4
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 5
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 6
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 7
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 8
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 9
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 10
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 11
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 12
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 13
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 14
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 15
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 16
Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ - фото 17

Оренда 1 кімн квартири ЖК Уютний Софіївська Борщ

Вишневое

Пожаловаться
15 790 грн.
478 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 марта 2026, ID: 4867863
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Описание
Автономність при блекаутах!
Встановлений інвертор
Працює інтернет, опалення
5 поверх з 9
33кв м

Оренда практичної, світлої квартири.
Довгостроково, мінімальний термін 1 рік
Без тваринок.

Гардеробна, великий зручний диван,
Газова варильна поверхня
Кухня, сонячний балкон!
Новий холодильник
Кондиціонер
Чистий охайний під'їзд.

До центру 35 хв на авто
Поруч зупинка, що їде на Академ

Один з кращих заміських !
Обжитий квартал
При заселенні - оплата за місяць + депозит,

Оплата: за перший місяць + гарантійний платіж + 50% комісія агенції нерухомості
Софія
Компанія Big Street Agency
Перегляд 09******26
Обратная связь
Софія
офлайн