1  / 7
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 1
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 2
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 3
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 4
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 5
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 6
Оренда 1-кімн. 55-район - фото 7

Оренда 1-кімн. 55-район

Луцк

Пожаловаться
14 000 грн.
300 грн. за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 апреля 2026, ID: 4907033
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 46.7 м2
  • Площадь кухни 13.7 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • С мебелью Да 
  • Планировка Студия 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция 
Описание
ОРЕНДА СТИЛЬНОЇ КВАРТИРИ | 46 м² | АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ

Здається в оренду простора квартира-студія площею 46 м². Світла, доглянута та затишна, з сучасним ремонтом і приємною кольоровою гамою. 55-мікрорайон, по вул. Іващенка.

Продумане планування: окрема кухонна зона та простора житлова частина з великою шафою-купе та зоною відпочинку.

Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання. Встановлено автономне опалення та теплу підлогу, що особливо зручно в холодний період.
Санвузол сучасний, з душовою кабіною та пральною машиною. В коридорі є місце для зберігання та верхнього одягу.

Квартира ідеально підійде для однієї людини або пари.
АН "ТОП"
Катерина
Обратная связь
Катерина
офлайн