1  / 7
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 1
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 2
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 3
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 4
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 5
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 6
Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів - фото 7

Окремо розташована будівля біля парку | 3400 м² | 33,67 соток | 5 поверхів

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
3 200 000 $
941 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 января 2025, ID: 3483966
Характеристики
  • Расположение Отдельное здание 
  • Общая площадь 3400 м2
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Пропонується до продажу окремо розташована будівля за адресою: вул. Парково-Сирецька (Шамрила), 6А.

Ідеальний варіант під офіс, медичний центр, навчальний заклад або інвестиційний проєкт.

Основні характеристики:

* Загальна площа — 3400 м²
* Ділянка — 33,67 соток
* Поверховість — 5 поверхів
* Функціональне планування під різні формати використання

Інженерія та комунікації:

* Всі міські комунікації
* Потужність електроенергії — 100 кВт
* Прямі договори з комунальними службами
* Підключені всі необхідні постачальники

Переваги:

* Окремо розташована будівля — максимальна автономність
* Велика земельна ділянка — можливості для розвитку
* Зручний під’їзд

Локація:

* Тихий, зелений район неподалік центру
* Всього 100 м до Сирецького парку
* 15 хвилин пішки до метро «Дорогожичі»

Об’єкт із сильним потенціалом — як для власного бізнесу, так і для інвестицій з подальшою капіталізацією.

Ціна 3 200 000 $
Без комісії для покупця

Телефонуйте — надам деталі та організую перегляд.
Обратная связь
Cікорський Роман
офлайн