Без комиссии
1  / 18
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 1
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 2
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 3
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 4
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 5
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 6
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 7
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 8
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 9
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 10
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 11
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 12
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 13
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 14
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 15
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 16
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 17
Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР - фото 18

Однокімнатна Лакі Ленд ЄОСЕЛЯ/ ВАУЧЕР

Киев, Святошинский

Пожаловаться
45 000 $
1 429 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 декабря 2025, ID: 4548676
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 31.5 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири у жк Лакі Ленд ( Lucky Land) Квартира продається у зданому будинку
По нотаріальній переуступці ( підходить для оплати за готівку)

Розташування у Києво - Святошниському районі поблизу ТРЦ Лавина
До метро 5 хвилин громадським транспортом, найближчка гілка академ містечко

Площа квартири становить: 31.48м2, що дає змогу ефективно ромізстити всі необхідні елементи інтер'єру. Додатково є ніша - лоджія, де можна розмістити кабінет або кухню
Квартира чудово підходить для проживання однієї людини або пари

Вартість квартири становить: 46 000$
Комісія ріелтора не сплачується, можлво СПП
Додаткові витрати які НЕ ВХОДЯТЬ у кінцеву вартість:
Супровід відділу продажу договору переуступки
Оформлення договору купівлі - продажу
Реєстрація права власності

Екокомплекс «Lucky Land» - масштабний житловий проєкт з унікальною концепцією квартальної забудови.
ЖК «Lucky Land» вирізняється унікальною квартальною концепцією забудови, що поєднує інноваційні технології та естетику київської архітектури. Lucky Land передбачає поетапну квартальну розбудову, яка включає сім кварталів у форматі live-work-play, що означає можливість жити, .працювати та відпочивати в межах одного простору