1  / 1
Однокімнатна квартира ЖК Словянський - фото 1

Однокімнатна квартира ЖК Словянський

Зарванцы

Пожаловаться
40 000 $
919 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441069
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.51 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Терміново продам однокімнатну квартиру м. Вінниця вул. Ратушної 23, 7 поверх 9 поверхового будинку. Загальна площа 43.51 кв м. Підведені комунікації. Чорнова. Здача будинку 2026 рік.
Обратная связь
Валентина
офлайн