1  / 16
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 1
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 2
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 3
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 4
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 5
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 6
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 7
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 8
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 9
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 10
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 11
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 12
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 13
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 14
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 15
Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка - фото 16

Однокімнатна квартира з ремонтом. Фонтанка

Фонтанка

Пожаловаться
33 000 $
1 031 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4882215
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Однокімнатна квартира у Фонтанці, всього за кілька хвилин від моря.
Простора, світла, зручне планування, сучасний ремонт.
Індивідуальне газове опалення – комфортна температура та низькі комунальні витрати у будь-яку пору року.
Є своє паркомісце, палісадник.
Район із розвиненою інфраструктурою: поряд пошта, дитячий садок, школа, магазини, базар, зупинки транспорту. У дворі – дитячий майданчик. Відмінний варіант як для комфортного проживання, так і для відпочинку біля моря.
Телефонуйте, показ у будь-який зручний час!
Обратная связь
Альона
офлайн