Без комиссии
1  / 20
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 1
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 2
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 3
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 4
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 5
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 6
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 7
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 8
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 9
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 10
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 11
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 12
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 13
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 14
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 15
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 16
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 17
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 18
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 19
Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у  центрі міста - фото 20

Однокімнатна квартира з хорошим плануванням у центрі міста

Луцк

Пожаловаться
33 500 $
1 081 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4539886
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 31 м2
  • Площадь кухни 9.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається однокімнатна квартира БЕЗ РЕМОНТУ у триповерховому будинку на вулиці Будівельників, 1 а.
Розташована на першому поверсі. Є технічний нульовий поверх, тому у помешканні тепло і сухо. У будинку шість квартир.
Під квартирою у користуванні є великий підвал з вікном. Можна добудувати балкон і зробити туди вхід з квартири.
Загальна площа квартири 31 кв. м: кухня 9,1 кв. м (є можливість зробити спальню), кімната 16,1 кв. м (підійде для вітальні з кухнею), суміжний санвузол 2,9 кв. м, коридор 2,4 кв. м. Газове пічне опалення.
Дві квартири на площадці, хороші сусіди.
Будинок має два виходи: на закритий двір і на вулицю Ярощука (тепер Сергія Тимошенка, за головним корпусом ВНУ, поблизу Музею Волинської ікони і Центру зайнятості).
Відмінна локація - у самому центрі, але водночас у дуже затишному місці без зайвого галасу і метушні. Чудовий варіант під офіс.
Квартира продається від власника, без посередників і додаткових витрат.
Вартість 33 500 доларів. Телефонуйте 05*******67.
Обратная связь
Людмила
офлайн