Без комиссии
1  / 8
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 1
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 2
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 3
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 4
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 5
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 6
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 7
Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва) - фото 8

Однокімнатна квартира в місті Буча (етап будівництва)

Буча

Пожаловаться
21 000 $
532 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016842
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.5 м2
  • Площадь кухни 11.32 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам за 21 000 $ (+ 2,5% - витрати на переуступку прав) однокімнатну квартиру в новобудові на етапі будівництва (м. Буча).

Здача - 2 квартал 2026 року. ЖК Continent Ray2, друга черга , забудовник - Strakhovskyi Group, https://continent.ua.

Закрита територія, двір без машин, величезна парковка, дизайнерський ландшафт. Новий центр Бучі. Місто в Місті. Найкращий забудовник Бучі. Чисте повітря
Обратная связь
Ольга
офлайн