Без комиссии
1  / 18
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 1
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 2
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 3
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 4
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 5
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 6
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 7
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 8
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 9
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 10
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 11
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 12
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 13
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 14
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 15
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 16
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 17
Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля - фото 18

Однокімнатна квартира студія з ремонтом в центрі Гостомеля

Гостомель

Пожаловаться
44 000 $
1 279 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877190
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.4 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Душевая кабина, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира-студія / 1-кімнатна квартира в ЖК «Гостомель Сіті»
Центр Гостомеля

Сучасна квартира з новим ремонтом, у якій ще ніхто не проживав. Завдяки вдалому плануванню легко трансформується у повноцінну 1-кімнатну квартиру - достатньо встановити перестінок.

Характеристики:
Загальна площа - 34,4 м²
Поверх - 5 з 10
Формат - студія або 1-кімнатна квартира

Переваги:
-новий, якісний ремонт
-оптимальний поверх
-сучасний житловий комплекс
-центр міста - вся необхідна інфраструктура в пішій доступності.

Ідеальний варіант для власного проживання, першого житла або інвестиції під оренду.

Телефонуйте для перегляду та детальної інформації.
Обратная связь
Ольга АН Моноліт
офлайн