Без комиссии
1  / 11
Однокімнатна квартира-студія - фото 1
Однокімнатна квартира-студія - фото 2
Однокімнатна квартира-студія - фото 3
Однокімнатна квартира-студія - фото 4
Однокімнатна квартира-студія - фото 5
Однокімнатна квартира-студія - фото 6
Однокімнатна квартира-студія - фото 7
Однокімнатна квартира-студія - фото 8
Однокімнатна квартира-студія - фото 9
Однокімнатна квартира-студія - фото 10
Однокімнатна квартира-студія - фото 11

Однокімнатна квартира-студія

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
25 000 $
1 111 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5012270
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 22.5 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Панорамные окна, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продається однокімнатна квартира студія 22,5 м², пров. Машинобудівний, 26.

Чудовий район із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, ТЦ, аптеки, транспорт і метро (Шулявська, також близько до Політехнічного інституту). У пішій доступності КПІ, НАУ та інші навчальні заклади, поруч дитячий садок, школа. Ідеально для проживання або оренди.

Будинок на фінальній стадії будівництва, введення в експлуатацію заплановане на 2026 рік. Є електрика і вода. Працють ліфти. Забудовник завершує фасад і благоустрій території, видає техпаспорти та допускає інвесторів до ремонтів.

Квартира під ремонт — можна починати одразу. У будинку вже живуть люди. Є паркінг, закрита територія з охороною, тихий затишний двір без шуму дороги.

Будівництво законне, активно готуються документи для введення в експлуатацію. Вигідний варіант для інвестиції або власного проживання.
Обратная связь
Андрій
офлайн