Без комиссии
1  / 10
Однокімнатна квартира біля центру - фото 1
Однокімнатна квартира біля центру - фото 2
Однокімнатна квартира біля центру - фото 3
Однокімнатна квартира біля центру - фото 4
Однокімнатна квартира біля центру - фото 5
Однокімнатна квартира біля центру - фото 6
Однокімнатна квартира біля центру - фото 7
Однокімнатна квартира біля центру - фото 8
Однокімнатна квартира біля центру - фото 9
Однокімнатна квартира біля центру - фото 10

Однокімнатна квартира біля центру

Ивано-Франковск

Пожаловаться
32 250 $
1 008 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016902
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 19 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Архітектурна композиція ЖК передбачає каскадну поверховість з найвищими в Івано-Франківську будинками 19 поверхів. Закритий двір, спортивне поле, великий дитячий майданчик, торговий центр, підземний паркінг, велопарковка й це лише частина того, що буде створено в SKYGARDEN для вашого природно-інноваційного життя у пішій доступності до центру.

Тут відчуття присутності у великому місті буде перекрите свіжістю та легкістю завдяки озелененню та ландшафтному дизайну. Велика прибудинкова green-зона площею 30 тис. кв. м та відсутність тісної забудови даруватиме відчуття свободи.

Переваги:
- 30 000 кв. м благоустрою поруч із домом
- Квартири з власним подвірям або терасою
- Два швидкісні ліфти у кожному підїзді
- Власне озеро
- Шумозахисний екран
- Підземний паркінг
- 12 хв пішки до ліцею №15 та дитсадочка Гуцулочка
- Двір без авто для безпечного відпочинку та прогулянок
- Панорамне скління, яке подарує красиві краєвиди на місто
- Пішки 15 хв до Драмтеатру та 10 хв до «Арена-центр».

За більш детальною інформацією дзвоніть.
Обратная связь
Михайло
офлайн