Без комиссии
1  / 8
Однокімнатна квартира - фото 1
Однокімнатна квартира - фото 2
Однокімнатна квартира - фото 3
Однокімнатна квартира - фото 4
Однокімнатна квартира - фото 5
Однокімнатна квартира - фото 6
Однокімнатна квартира - фото 7
Однокімнатна квартира - фото 8

Однокімнатна квартира

Хмельник

Пожаловаться
24 000 $
787 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014280
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30.5 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность 30.5 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Пропоную до вашої уваги однокімнатну, дуже теплу квартиру в одному з найвигідніших районів міста. Розташована на вулиці Владислава Українця, прямо навпроти військового санаторію, біля зупинки Міністерства оборони. Хоча квартира потребує ремонту, але жити в ній можна вже зараз, поступово оновлюючи інтер’єр. Квартира площею 30,5 квадратних метрів розташована на другому поверсі (перший поверх над магазинами). Це чудова інвестиція для тих, хто цінує комфорт та доступність, і хоче поступово створити простір мрії.

Номер Viber +48сім8вісім015чотири7три прошу писати якщо зацікавлені .
Обратная связь
Аня
офлайн