Без комиссии
1  / 12
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 1
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 2
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 3
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 4
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 5
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 6
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 7
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 8
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 9
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 10
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 11
Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит - фото 12

Однокімнатна квартира 44,82 м² ГОТОВА єОселя Святопетрівське кредит

Святопетровское

Пожаловаться
36 400 $
812 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4247461
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.82 м2
  • Площадь кухни 18.34 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Від забудовника продається чудова ГОТОВА квартира, готова до ремонту. Можна під єОселя.
Крутий сучасний ЖК підвищенного рівня комфорту Петрівські Липки.
Адреса с. Святопетрівське, вул. Будівельна, будинок 2

У вартість квартири вже входить:
- лазерна цементно-піщана штукатурка;
- індивідуальне опалення, двоконтурний котел Proterm;
- радіатори;
- вхідні двері з МДФ накладкою;
- висота стелі 2,80 м.
- на підлозі лазерна цементна стяжка.

Дзвоніть нам і ми підберемо Вам квартиру на вигідних умовах за кращою ціною!
БЕЗ КОМІССІЇ!
Обратная связь
Менеджер відділу продажів
офлайн