1  / 20
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 1
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 2
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 3
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 4
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 5
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 6
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 7
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 8
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 9
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 10
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 11
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 12
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 13
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 14
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 15
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 16
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 17
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 18
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 19
Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва ! - фото 20

Однокімнатна квартира 35м.кв., в пішому доступі до Києва !

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
32 000 $
914 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905757
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу однокімнатна квартира студійного типу + кладочка на поверсі ,в ЖК « Софія Київська», вул. Павла Чубинського 8А. Будинок 2017 року, цегляний з зовнішнім утепленням. Два ліфта.
Планування :
-Загальна площа з лоджею- 35 м.кв.
-Загальна площа без лоджі- 30 м.кв.
- Житлова – 22м.кв.
Комплектація :
-виконата штукатурка стін
- машина стяжка підлоги
-центральне опалення (газові котельні на даху )+ лічильник на опалення
Інфраструктура та локація:
-закрита територія з власною охороною
-доглянута прибудинкова
-система управління – ОСББ
-м-ни: Фора, Бджілка, Єва, АТБ ( будується), будівельні та дрібні продовольчі магазини
-салони краси
-стоматологічні та медичні центри
-державний садочок
Зручна транспортна розв’язка. Маршрутки до червоної та синьої гілки метро. Комплекс в 1км.від швидкісного трамваю.
Квартира пропонується до продажу з кладовкою що придбана поруч на поверсі.
Обратная связь
Світлана
офлайн