1  / 1
Однокімнатна квартира, 2-й поверх, житловий стан — м. Покров - фото 1

Однокімнатна квартира, 2-й поверх, житловий стан — м. Покров

Покров

Пожаловаться
249 000 грн.
7 781 грн. за м²
17 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4633017
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 5.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Затишна однокімнатна квартира площею 32 м² на комфортному 2-му поверсі 5-поверхового будинку (не кутова, східна сторона — сонячна та тепла).
Житло сухе, тепле - можна заїжджати і одразу жити. Меблі можуть залишитися за бажанням покупця.
Комунікації та оснащення:
– водопровід і сантехніка замінені;
– газова плита, електроопалення (конвектор);
– гаряча вода (бойлер).
Балкон незасклений, вікна дерев’яні.

Інфраструктура:
Поруч зупинки транспорту, школа, дитячий садок, магазини, аптеки, відділення лікарні — усе в пішій доступності.

Швидкий вихід на угоду (документи готові, боргів немає).

Розумний торг реальному покупцю.

Звертайтесь за тел.: +38********20
Обратная связь
Людмила
офлайн