1  / 1
Однокімнатна квартина - фото 1

Однокімнатна квартина

Гадяч

Пожаловаться
26 000 $
710 $ за м²
6 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4883061
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.6 м2
  • Площадь кухни 8.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна 
Описание
Продається однокімнатна квартира в цегляному будинку за адресою Полтавська 27 (центр міста).

Загальна площа помешкання - 36,6 м2.

Квартира розташована на третьому поверсі та обладнана індивідуальним опаленням. Балкон з виходом з кухні. Поряд - вся необхідна інфраструктура (школа, магазини, аптеки і т.д.).
Обратная связь
Igor
офлайн