Без комиссии
1  / 5
Новобудова, газове опалення - фото 1
Новобудова, газове опалення - фото 2
Новобудова, газове опалення - фото 3
Новобудова, газове опалення - фото 4
Новобудова, газове опалення - фото 5

Новобудова, газове опалення

Ужгород

Пожаловаться
26 543 $
950 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019764
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 27.94 м2
  • Площадь кухни 16.34 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-314-722-LX.
Новий цегляний будинок із підземним паркінгом.

Наповнення: ідеальна стяжка підлоги, чорнова штукатурка стін, енергоефективні вікна.

Комунікації: індивідуальне газове опалення, світло, центральна вода та каналізація.

Зручність: швидкісний безшумний ліфт, сучасні системи безпеки, дитячий майданчик.

Термін: здача — 2 квартал 2027 року.

Престижна локація та висока якість будівництва.
Обратная связь
VALION
офлайн