1  / 14
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 1
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 2
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 3
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 4
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 5
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 6
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 7
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 8
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 9
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 10
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 11
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 12
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 13
Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря - фото 14

Новий будинок в СОГ Ветеран біля моря

Черноморск

Пожаловаться
75 000 $
728 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 июня 2025, ID: 3965806
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 103 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8.2 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
Описание
У продажу абсолютно новий будинок біля моря в стані пд чистове оздоблення. Два поверхи+мансарда. На кожному поверсі є санвузол. Всього 5 кімнат, кухня, кладова, 3 санвузла.
Будинок побудований на фундаменті висотою 1,3м, з пенобетону.
Ділянка 8,2 сотки, кутова, фасадна, можна поділити.
До моря 700 метрів. Повітря чисте, місце спокійне, поряд магазин і зупинка транспорту.
В ідеалі жити та здавати влітку в оренду. Попит на приватний секор біля моря є завжди і в сезон він просто шалениЙ!
Подивитися можно з понеділка по суботу у робочі часи. Телефонуйте!
Обратная связь
380934858535
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок в м.Підгородне Подгородное 7
  • Пятикомнатная
  • 42 м2
  • 12 соток
25 000 $
Продам будинок в м.Підгородне. 42 кв.м. (2 кімнати, 2 коридора, кухня і душова кабіна). Газове опалення. На территорії ділянки 0.12га є також сарай, літній душ, туалет, скважина, сад, рівний доглянутий город. Ділянка широка, є можливість поділу та забудови. Неподалік магазини, базар, транспорт і т.д. Приватизація, кадастровий номер, все є. Ціна-25 тис. $. Валентина, т.050-61-87-728.
Подгородное
Продаж великого маєтку у с. Надія (Радгоспне) Кривой Рог 19
  • Пятикомнатная
  • 300.7 м2
  • 12 соток
110 000 $
Ексклюзивний маєток у с. Надія (Радгоспне) — Ваш власний острів затишку та енергонезалежності! Шукаєте простір, де кожен член родини почуватиметься вільно? Цей величний двоповерховий будинок створений для тих, хто цінує масштаб, комфорт та сучасні технології. Є кадастровий номер. Головні переваги, які ********* у себе: Простір для кожного: 4 просторі та світлі спальні кімнати — ідеально для великої родини або облаштування кабінету та гостьових зон. Серце будинку: Велика вітальня (зала) з каміном, де Ви зможете збирати друзів за святковим столом або насолоджуватися затишними вечорами з близькими. Максимальна зручність: Два сучасні санвузли (на кожному поверсі), що позбавляє ранкових черг та додає комфорту. Енергонезалежність у подарунок: На даху встановлені сонячні панелі, які залишаються новим власникам! Це ваша свобода від рахунків за електрику! Чому саме цей будинок? Локація: Тихе та мальовниче селище Надія (колишнє Радгоспне) — це свіже повітря, спокій та всього кілька хвилин від міста. Стан: два повноцінні поверхи з продуманим плануванням. Прибудинкова територія: Велика ділянка, де вистачить місця і для ландшафтного дизайну, є зона для барбекю,велика альтанка для зустрічей з рідними та друзями, також можно розмістити басейн. Цей маєток — не просто нерухомість, це інвестиція у Ваш новий рівень життя! ???? Телефонуйте прямо зараз, щоб записатися на перегляд і відчути атмосферу цього дому на власні очі!
Кривой Рог
Загородный дом возле водоема Васильков 8
  • Четырехкомнатная
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $ Без комиссии
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильков, Пінчуки
офлайн
380934858535
На сайте с 16 апреля 2020