Без комиссии
1  / 11
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 1
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 2
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 3
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 4
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 5
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 6
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 7
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 8
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 9
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 10
Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!! - фото 11

Новенька 1кім.квартира - заходь та живи!!!

Ровно

Пожаловаться
56 000 $
2 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018684
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 28 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам сучасну та затишну 1-кімнатну квартиру з якісним ремонтом у хорошому районі.
Вул. Петра Могили, 28Д (район Пивзаводу)
У квартирі ще ніхто не проживав — усе абсолютно нове.

Зручний 2 поверх
Площа: 29 м²
Продумане планування, яке реально “працює”:
— відокремлена спальня
— простора кухня
— гардеробна
— санвузол

Будинок: теплий і надійний
— товщина стін 55 см
— утеплення 15 см
Взимку тепло, влітку комфортно, а комунальні платежі приємно здивують.

Комунікації:
— електрика
— централізоване водопостачання
— каналізація

Вартість 56000у.о.

Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду.
Телефонуйте — з радістю покажу квартиру!
Обратная связь
Олена
офлайн