1  / 20
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 1
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 2
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 3
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 4
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 5
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 6
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 7
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 8
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 9
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 10
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 11
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 12
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 13
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 14
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 15
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 16
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 17
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 18
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 19
Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2 - фото 20

Нова! Світла та затишна 2к квартира / зручне планування /Варшавський 2

Киев, Подольский

Пожаловаться
169 000 $
2 414 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 февраля 2026, ID: 4772435
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 70 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири (формат євротрьошка)
ЖК «Варшавський-2», будинок 10.2
вул. Олександра Олеся, 9, Подільський районПропонується стильна, світла квартира з новим ремонтом та повною комплектацією меблями й технікою. Продумане планування, якісні матеріали та затишний вид на променад Варшавського — ідеальний варіант для комфортного життя.Основні характеристики:
— Поверх: 5 із 16
— Загальна площа: 70 м²
— Дві окремі кімнати: 17 м² та 15 м² (одна з виходом на балкон 3 м²)
— Простора кухня-вітальня: 20 м²
— Два санвузли:
• 5 м² з ванною
• 3 м² гостьовий (бойлер, пральна та сушильна машини)
— Дві гардеробні кімнати
— Засклений балкон із видом на центральну вулицю комплексуКвартира повністю укомплектована. Усі меблі виготовлялися на замовлення.Кухня оснащена вбудованою технікою:
— посудомийна машина
— холодильник
— витяжка
— індукційна варильна поверхня
— мікрохвильова піч
— духова шафаФурнітура Blum, техніка Electrolux, Whirlpool, Samsung, встановлена якісна німецька сантехніка.Планування максимально функціональне:
простора кухня-вітальня з великим розкладним диваном, Smart TV та обідньою зоною; основна спальня з гардеробною, двоспальним ліжком і телевізором; дитяча кімната з шафою та двоспальним ліжком; два повноцінні санвузли.Будинок обладнаний генератором — під час відключень працюють ліфти, є опалення та водопостачання.Право власності оформлене (менше 3 років).
Податки — 50/50 з покупцем від оціночної вартості.
Умови за державними програмами обговорюються окремо.ЖК «Варшавський-2» — це концепція «місто в місті»: поруч кафе, ресторани, супермаркети, аптеки, салони краси та вся необхідна інфраструктура. У районі активно будується метро, що додатково підвищує інвестиційну привабливість.Телефонуйте або пишіть у Viber/Telegram, щоб домовитися про перегляд. Поруч розташовані: Варшавський мікрорайон, Варшавський 2, Варшавський 3, Варшавськи Плюс, Діброва парк, Файна Таун# 33265
Обратная связь
Олена
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-к квартири вул. Авіаконструктора Антонова 2б Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 102 м2
  • 5 / 24 эт.
313 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Авіаконструктора Антонова 2б. ЖК Sherwood. Планування: кухня-студія з лоджією, 2 спальні, 2 санвузли, гардероб. Панорамні вікна, високі стелі, сучасний євроремонт. Квартира повністю мебльована, з технікою. Комплекс бізнес-класу з генератором, укриттям, закритою територією та охороною. Є дитячі майданчики, зелені зони для відпочинку, підземний. 044 200 10 80
Киев, Соломенский
Продаж 3-к квартири вул. Бориса Гмирі 10/40 Киев 18
  • Трехкомнатная
  • 77 м2
  • 24 / 25 эт.
120 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Бориса Гмирі 10/40. Світла, затишна квартира з панорамним видом у Дарницькому районі між станціями метро Осокорки та Позняки. У квартирі зроблений якісний ремонт, є всі необхідні меблі та техніка. Встановлено лічильники на воду та опалення, регулюються батареї. У квартирі влітку прохолодно та тепло взимку. У будинку встановлено генератор на випадок блекауту. Є пандус біля парадного входу. Під'їзд чистий та доглянутий. У пішій доступності є все, що потрібно для життя: магазини, банки, дитячі садки та школи, спортзали, амбулаторії, перукарні тощо. Зручна транспортна розв'язка: метро Осокорки та Позняки за 10 хвилин ходьби; у 3 хвилинах зупиняються маршрутки; до автобусної зупинки 7 хвилин ходьби; поряд із метро Позняки зупинка трамвая. Озера та зелена зона для відпочинку та прогулянок за 10-15 хвилин пішої доступності. 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
Продаж 1кімнатної квартири вул. Січових Стрільців 12 (Артема), центр, метро Майдан Незалежності, Зал Киев 9
  • Однокомнатная
  • 51 м2
  • 3 / 6 эт.
100 000 $
Продаж великої 1кімнатної квартири вул. Січових Стрільців 12 ( Артема) . Простора та світла квартира в історичному центрі міста.Розташована в царському будинку з ліфтом на 3/6 поверсі. Загальна площа 51 кв.м, площа кімнати 21 кв.м, кухня 12 кв.м. С/в роздільний, є кладовка. Стан квртири житловий - повністю замінено систему каналізаційних труб, а також проведено додаткову лінію електропроводки для освітлення та розеток. Є газ. Під час відключення електроенергії в будинку є водо- та теплопостачання. Є інтернет (а відсутності світла інтернет працює понад 6 годин від резервного живлення). У дворі будинку є бомбосховище. Чудово розвинена інфраструктура для комфортної життя: дитячі садочки, школи, магазини, супермаркети, аптеки, кавярні, зупинки громадського транспорту. До станцій метро "Золоті ворота" або "Контрактова площа" приблизно 15 хвилин пішки, до "Майдану Незалежності" приблизно 20 хвилин. Ціна 100.000 у.о., 067-781-47-77, 095-124-58-84, Ольга,
Киев, Шевченковский
офлайн
Олена
На сайте с 16 апреля 2020