1  / 9
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 1
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 2
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 3
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 4
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 5
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 6
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 7
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 8
Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий - фото 9

Нова,стильна квартира на Молодіжній 3! Софія Сіті, поруч ЖК Волошковий

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
75 000 $
1 829 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4730218
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Затишна та простора квартира на Молодіжній, 3

Пропонується до продажу світла й надзвичайно комфортна квартира загальною площею 41 м², розташована на 3-му поверсі 10-поверхового будинку. Незважаючи на площу, простір продуманий до дрібниць — квартира виглядає просторою, зручною й гармонійною.

У великій спальні розміщено містку шафу-купе, що забезпечує достатньо місця для зберігання речей. Кухня поєднує функціональність та затишок: є зона для приготування їжі й комфортне місце для відпочинку на заскленій лоджії.

В інтер’єрі переважають пастельні тони, що створюють атмосферу спокою, теплоти й домашнього комфорту. Квартира повністю мебльована та оснащена всім необхідним для життя: кондиціонером, пральною машиною, телевізором.
Особливу увагу приділено якості — у квартирі встановлена сучасна, надійна сантехніка преміум-класу, що забезпечує комфорт і довговічність у користуванні.

Житловий комплекс "Софія Сіті" має розвинену інфраструктуру — поруч усе необхідне для зручного життя: магазини, супермаркети, кафе, аптеки, клініки, дитячий садок і гімназія. Зручне розташування — до Києва лише 15 хвилин.