1  / 16
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 1
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 2
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 3
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 4
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 5
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 6
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 7
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 8
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 9
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 10
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 11
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 12
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 13
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 14
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 15
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька) - фото 16

НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (Дворецька)

Ровно

Пожаловаться
74 990 $
1 515 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018667
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49.5 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
НОВА простора та стильна 1К Квартира в якісній Новобудові (вул. Руська\Дворецька)!

Загальна площа Квартири - 49.5м2, розташована на 5 поверсі п"ятиповерхової чудової Новобудови (є ліфт)
Зроблений якісний стильний ремонт, укомплектована меблями та технікою - все готове для проживання!
Автономне електричне опалення, водяна тепла підлога по всій квартирі!
Кухня вітальня має форму напів кола з красивими вікнами, що створюють простір та забезпечують світлом!
Чудова затишна локація поруч приватного сектору, з виглядом на місто!
Обратная связь
Софія АН Рівненська оселя
офлайн