1  / 20
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 1
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 2
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 3
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 4
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 5
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 6
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 7
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 8
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 9
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 10
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 11
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 12
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 13
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 14
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 15
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 16
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 17
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 18
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 19
Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 20

Нова простора 2к квартира в ЖК Софія Резиденс

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
151 000 $
2 254 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905273
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна нова 2-кімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою в престижному ЖК Софія Резиденс Мартинова 38.
Квартира розташована на 6 поверсі 10 поверхового будинку, загальною площею 67м2.

Шукаєте сучасне, повністю готове до проживання житло в одному з найкращих комплексів передмістя?

Ця квартира — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
Характеристики квартири:
2 окремі кімнати + простора кухня-вітальня
Сучасний дизайнерський ремонт — виконаний із якісних матеріалів
Повністю укомплектована меблями та технікою:
вбудована кухня
холодильник, варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина,
пральна машина,кондиціонери
шафи-купе, спальний гарнітур, м’які меблі
Продумане планування, багато місця для зберігання
Панорамні вікна — світло та затишно у будь-яку пору доби
Санвузол у плитці, встановлена якісна сантехніка
Переваги ЖК «Софія Резиденс»:
Закрита територія з охороною та відеоспостереженням 24/7
Внутрішні двори без авто — безпека для дітей
Сучасні дитячі та спортивні майданчики
Підземний та гостьовий паркінг
Стильні під’їзди, швидкісні ліфти, чистота та порядок