1  / 20
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 1
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 2
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 3
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 4
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 5
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 6
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 7
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 8
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 9
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 10
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 11
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 12
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 13
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 14
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 15
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 16
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 17
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 18
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 19
‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс - фото 20

‼️Нова міні 2к квартира в Жк Софія Резиденс

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
90 900 $
2 217 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4906032
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
Описание
Продається нова 1-кімнатна квартира з ремонтом, меблями та побутовою технікою в Жк Софія Резиденс

Щаслива 67
7 поверх кв 63

Два дивани та окрема спальня!!

Ключові характеристики:
Площа: 41м2
Поверх: 7 відкривається неймовірний панорамний краєвид

Стан квартири:
Сучасний дизайнерський ремонт завершено щойно — ви перший власник!

Заходь і живи: не потрібно нічого купувати чи доробляти

Меблі та техніка (все необхідне для комфортного життя)

Телефонуйте для перегляду!
Обратная связь
Егор
офлайн