Без комиссии
1  / 20
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 1
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 2
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 3
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 4
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 5
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 6
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 7
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 8
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 9
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 10
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 11
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 12
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 13
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 14
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 15
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 16
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 17
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 18
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 19
НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова  - фото 20

НОВА‼️ 1-кімнатна квартира 38 м2 (єОселя) Пустомити за 15 хв від Львова ЖК Садова Алея | Новобудова

Пустомыты

Пожаловаться
36 575 $
959 $ за м²
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3942375
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.14 м2
  • Площадь кухни 16.66 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартири в ЖК Садова Алея від забудовника Місто Комфорту - ценайбільший житловий квартал у Пустомитах за 9 км від Львова. Сучасні будинки та найкрасивіша локація з зручним розташуванням

Умови придбання та фінансування:
- Діє державна програма єОселя
- Розтермінування від забудовника на 2 роки під 0%
- Перший внесок стартує від 50%
*кінцева вартість залежить від обраного будинку та стадії готовності

Етапи будівництва:
- 1, 2 та 3 будинки - здано в експлуатацію
- 6 будинок - здача у 2 кварталі 2026 року
- 4 будинок - здача у 4 кварталі 2026 року

Інфраструктура та концепція ЖК:
- Безпечна територія з концепцією двори без авто
- Великий наземний та підземний паркінг для мешканців
- Дитячий садок на території
- Магазини, ресторани та літні кафе прямо в комплексі
- Ігрові майданчики для дітей різного віку
- Зони активного та тихого відпочинку під навісами

Зовнішня інфраструктура:
- У пішій доступності 5-10 хвилин знаходяться школи №1 та №2
- Поруч розташовані дитячі садки №2 Віночок та №3

Технічні характеристики та комплектація:
- Стіни з цегли (38 см) плюс утеплення (15 см) для максимальної тепло та звукоізоляції