1  / 7
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 1
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 2
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 3
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 4
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 5
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 6
Незавершене будівництво, 06,5 сотих - фото 7

Незавершене будівництво, 06,5 сотих

Черновцы

Пожаловаться
1 500 000 грн.
21 739 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 февраля 2026, ID: 4797004
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Этажность 444 
  • Площадь участка 0.65 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт После строителей 
  • Коммуникации Вывоз отходов 
Описание
Продам незавершене будівництво ,3 кімнатна, 0,6,5 сотих ,технічна документація ,1 Кл від міста Чернівці ,криниця на двух господарів ,газ,світло поряд.продажа срочна , вул штефан великого 25. Прошу зводити за детальною інформацією.
Обратная связь
nikolay.m
офлайн