1  / 20
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 1
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 2
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 3
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 4
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 5
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 6
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 7
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 8
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 9
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 10
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 11
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 12
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 13
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 14
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 15
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 16
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 17
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 18
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 19
NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі - фото 20

NEW! Терміново! Продаж будинку в с. Гора з басейном 18соток 407м робили для себе, Бориспіль,Бортничі

Кедина Гора

Пожаловаться
379 999 $
934 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4940128
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 407 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 18 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Решетки на окнах, Видеонаблюдение, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Баcсейн 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Запрошую на перегляд будинку, який зроблений для себе в с.Гора

Площа будинку — 407 м²
Земельна ділянка — 18 соток

Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, що забезпечує надійність та довговічність.
Дуже теплий та комфортний для проживання.

Функціональне планування:
• 6 кімнат
• у кожній спальні — власний санвузол
• цокольний поверх
• облаштоване бомбосховище

Додаткові переваги:
• генератор та інвертор (автономність та енергонезалежність)

Територія:
• басейн
• літня тераса для затишних вечорів
• теплиця
• доглянутий сад

Будинок зроблений із якісних матеріалів: всі меблі, двері з натурального дерева, на підлозі паркет. Там, де плитка -тепла підлога. В санвузлах мрамор

Ідеальний варіант для комфортного життя та відпочинку
Обратная связь
Лілія
офлайн