1  / 14
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 1
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 2
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 3
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 4
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 5
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 6
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 7
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 8
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 9
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 10
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 11
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 12
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 13
Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород - фото 14

Неймовірна простора квартира в історичній частині міста Ужгород

Ужгород

Пожаловаться
185 000 $
1 759 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019275
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 105.2 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається атмосферна квартира в історичному центрі міста - це квартира, яка має характер, тепло і душу. Для тих, хто цінує не просто квадратні метри, а відчуття дому в самому серці міста.

Простір, продуманий для життя:
• Дві окремі спальні
• Камінна вітальня з діючим каміном - місце, де народжуються теплі сімейні вечори
• Окрема кухня з кладовою

Комфорт у деталях
• Індивідуальне газове опалення
• Тепла підлога у ванній та кухні
• Сучасна ванна кімната з джакузі
• Інтер’єр з використанням натуральних матеріалів - дерево, камінь
• Внутрішній дворик, можливість безпечно паркувати авто

Локація, яка говорить сама за себе - історичний центр міста - пішохідна доступність до всього:
кафе, магазини, робота, навчання. Життя в ритмі міста, але у власному затишному просторі.

Це квартира для тих, хто любить
затишок і атмосферу,
вечори біля каміна
і життя, де все поруч.

Телефонуйте і приходьте відчути цю квартиру наживо.
Обратная связь
АН Paradise
офлайн