1  / 20
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 1
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 2
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 3
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 4
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 5
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 6
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 7
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 8
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 9
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 10
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 11
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 12
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 13
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 14
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 15
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 16
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 17
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 18
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 19
НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові - фото 20

НЕДОРОГО в місті Свалява смарт квартира в новобудові

Свалява

Пожаловаться
28 000 $
1 273 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027067
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 22 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Затишна квартира з меблями в центрі міста. Тут ви знайдете все необхідне для комфортного проживання: кухонні меблі, побутову техніку та аксесуари. Ідеальний варіант для тих, хтоПродається смарт квартира 22м/кв. Знаходиться в Курортному місті Свалява, вулиця Алексія 12, на куті з вулицею Шевченка, дім зданий в експлуатацію в кінці 2024 році, гарний варіант для бізнесу, Близько є такі місця як:
Ресторан «кардамон», церква, дитячий садок, продуктовий магазин і супермаркет ОРС, недалеко лікарня і поліклініка, школа №1 і центр відносно не далеко.В новобудові найнижча ціна в Закарпатті ,електрика і сантехніка зроблена уже в квартирі ,стяжка поли утеплені квартира не кутова ,зроблений евро ремонт квартира з мебелью і технікою по сертіфікату буде 30000доларів,квартира підходить для пасивного доходу зараз проживае квартирант плотить 11000грн в місяць плюс комунальні звоніть 09******56
Обратная связь
ViktorS
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3к квартири на Схiдному-1 (Бульвар Європейський) Кривой Рог 13
  • Трехкомнатная
  • 65.7 м2
  • 3 / 9 эт.
19 500 $ Без комиссии
До Вашої уваги пропонується простора трикімнатна квартира на Східному-1, яка розташована на комфортному третьому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Квартира світла та затишна, планування двостороннє, не кутова, кімнати окремі, велика кухня, санвузол роздільний. Вікна частково МПО. Є балкон та лоджія. Для нагріву води встановлено бойлер. Поміняні стояки. Квартира в стані під ремонт, але на перший час можно зайти та жити. Загальна площа - 65.7 кв.м. Житлова площа - 39 кв.м. Кухня - 8.9 кв.м. Вся інфраструктура в кроковій доступності: дитячий садок, школа, супермаркет АТБ та інші магазини, аптека, зупинка громадського транспорту. У дворі є парковка для Вашого автомобіля. Тихі сусіди. Лічильники на воду і світло. Боргів немає. Телефонуйте, приходьте на перегляд та купуйте!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс" Киев 3
  • Однокомнатная
  • 42 м2
  • 16 / 34 эт.
69 800 $
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс". Переуступка. Будинок 3. Здача - 3 квартал 2026р. Метро Іподром, Теремки - 5-7 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура.
Киев, Голосеевский
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 90 м2
  • 15 / 16 эт.
175 000 $
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, 15 поверх 16-ти поверхового будинку . Квартира в затишному місці, до метро "Шулявська" - 15 хв. . Зручна транспортна розв'язка, швидкісний трамвай, три ТРЦ , паркування у дворі, на прибудинковій території підземний паркінг з можливістю придбання паркомісця. Опалення від власної котельні , в під'їзді є консьєрж.
Киев, Соломенский
офлайн
ViktorS
На сайте с 16 апреля 2020