Недороге приміщення на першому поверсі. Густозаселений район
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4989168
Общая площадь
10.7 м2
-
Этаж
1
-
Этажность
10
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Описание
Продається комерційне приміщення на першому поверсі у дуже густозаселеному районі — чудовий варіант для невеликого бізнесу з хорошою видимістю та постійним потоком потенційних клієнтів.
Площа — 10,7 м². Компактний формат ідеально підійде під кавову точку, невеликий магазин, майстерню, сервісний кабінет або інший бізнес біля дому.
Розташування на першому поверсі забезпечує легкий доступ для клієнтів, а активне заселення району створює стабільний попит на товари та послуги.
Окрема перевага — доступна вартість. Це хороший шанс придбати власне комерційне приміщення з мінімальним бюджетом — як для старту бізнесу, так і для інвестиції.
Площа — 10,7 м²
Ціна за м² — 700 $
Загальна вартість — 7 490 $
Телефонуйте — розкажу деталі та домовимось про перегляд.
3 8 0 6 7 5 6 0 0 1 0 1