Без комиссии
1  / 20
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 1
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 2
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 3
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 4
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 5
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 6
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 7
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 8
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 9
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 10
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 11
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 12
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 13
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 14
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 15
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 16
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 17
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 18
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 19
Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром! - фото 20

Найкращий будинок 554кв.м.з басейном, соляною кімнатою та кінотеатром!

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
1 150 000 $
2 076 $ за м²
4 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 9 октября 2025, ID: 4363433
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 554 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 29 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Терраса, Камин, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гараж, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Спортзал, Баcсейн 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Софійська Борщагівка.
Вул.Скіфська.

Пропонується якісний сучасний цегляний будинок площею 554кв.м., який будували для себе!

Будинок знаходиться в дуже зручному затишному місці!
Широка озеленена вулиця, зручний під'їзд до будинку.
Лише сучасні будинки поруч.

На ділянці 28.6 соток розташвано 2-поверховий будинок, гостьовий будинок, навіс для декількох авто.

Будинок дуже міцний, побудований з моноліту на червоної цегли!

Планування будику.

1 поверх:
- гараж з автоматичними воротами,
- вітальня з діючим каміном,
- кухня-столова,
- 2 спальні з гардеробними,
- 3 с/вузли,
- оздоровчий комплекс (басейн, тренажерна, сауна),
- пральна кімната, котельня, допоміжні кімнати,
- вихід на криту терасу.

2 поверх:
- 2 спальні з окремими балконами,
- кабінет,
- с/вузол,

Горище будинку - великий простір для відпочинку та релаксу або додаткова спальня.

Окремий будиночок може використовуватись як гостьовий та для розташування персоналу.
В ньому облаштовано декілька кімнат та с/вузлів, 2 кухні.