Без комиссии
1  / 5
НАЙКРАЩА ЦІНА! 2-кімнатна 56,2 м² ЦЕНТР | Княгинин |  $40,000 - фото 1
НАЙКРАЩА ЦІНА! 2-кімнатна 56,2 м² ЦЕНТР | Княгинин |  $40,000 - фото 2
НАЙКРАЩА ЦІНА! 2-кімнатна 56,2 м² ЦЕНТР | Княгинин |  $40,000 - фото 3
НАЙКРАЩА ЦІНА! 2-кімнатна 56,2 м² ЦЕНТР | Княгинин |  $40,000 - фото 4
НАЙКРАЩА ЦІНА! 2-кімнатна 56,2 м² ЦЕНТР | Княгинин |  $40,000 - фото 5

НАЙКРАЩА ЦІНА! 2-кімнатна 56,2 м² ЦЕНТР | Княгинин | $40,000

Ивано-Франковск

Пожаловаться
40 000 $
712 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4958830
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.2 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 14 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Терміново продається 2-кімнатна квартира в центральній частині міста, сучасний ЖК "Княгинин". Одна з найвигідніших пропозицій у цьому комплексі.

Локація – центр Івано-Франківська
– престижний житловий район Княгинин
– поруч парк, річка, центр міста
– магазини, школа, садок, вся інфраструктура
Параметри квартири:
Площа: 56,2 м²
• Стан: сирець (можна зробити ремонт під себе)
• Зручне планування
• Сучасний новий будинок

Переваги комплексу:
• Підземний паркінг
• Сучасні під’їзди
• Ліфт
• Закритий двір
Один з найкращих житлових комплексів міста

Ціна: $39,000 — дуже вигідна пропозиція

Ідеально під:
власне проживання
інвестицію
перепродаж після ремонту
здачу в оренду

Телефонуйте, квартира дійсно варта уваги.
Обратная связь
Відділ продажу Наталія
офлайн