Без комиссии
1  / 6
Найдешевша квартира від забудовника!!! - фото 1
Найдешевша квартира від забудовника!!! - фото 2
Найдешевша квартира від забудовника!!! - фото 3
Найдешевша квартира від забудовника!!! - фото 4
Найдешевша квартира від забудовника!!! - фото 5
Найдешевша квартира від забудовника!!! - фото 6

Найдешевша квартира від забудовника!!!

Ивано-Франковск

Пожаловаться
26 350 $
850 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883844
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 31 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продаж квартири від забудовника за вигідною ціною!

Пропонується сучасна квартира в новому житловому комплексі з продуманою інфраструктурою та комфортною територією для проживання.

Площа — 31 м²
Зручне планування:
• кухня-вітальня
• окрема спальня
• санвузол
• передпокій

Індивідуальне газове опалення — економія на комунальних та комфорт у будь-яку пору року.

Переваги комплексу:
• закритий двір
• дитячий майданчик
• спортивний майданчик / тенісний корт
• озеленена територія
• достатньо паркомісць
• сучасні під’їзди та ліфти

Здача будинку — кінець 2027 року.

Вигідна ціна від забудовника.
Є можливість розтермінування до 2 років.

Чудовий варіант для проживання або інвестиції під оренду.

Телефонуйте для детальної інформації та консультації.
Обратная связь
Ілона
офлайн