Без комиссии
1  / 20
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 1
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 2
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 3
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 4
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 5
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 6
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 7
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 8
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 9
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 10
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 11
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 12
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 13
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 14
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 15
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 16
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 17
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 18
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 19
НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф - фото 20

НАЙБІЛЬША 58,6м2 Однокімнатна квартира ЖК Новий Автограф

Киев, Днепровский

Пожаловаться
83 000 $
1 416 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4897024
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.6 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Будинок введений в експлуатацію, отримана поштова адреса.
Квартира знаходиться в 2ому будинку ЖК Новий Автограф за фактичною адресою вул. Романа Мстиславича, 22-А м .Київ. .

Найбільша 1к квартира в ЖК площею 58,6м2 з великою кухнею-вітальнею, двома санвузлами, що дає можливість зробити 2к квартиру. Квартира знаходиться на 14 поверсі.

Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни та стіни між сусідам виконані з червоної повнотілої цегли, що дає гарну шумоізоляцію. Утеплення мінеральна вата 15 см, вентильований фасад з керамограніту, клінкерної плитка та композитів. Металопластикові вікна мають двокамерні склопакети та п'ятикамерний металопластиковий профіль. Будинки мають дизайнерські холи.
Закрита територія, двір без машин, підземний та гостьовий паркінг, дитячий майданчик, спортивний майданчик, цілодобове відеоспостереження, консьєрж.