1  / 3
Міні склад/смарт-бокси комірки 2,5 кв.м - фото 1
Міні склад/смарт-бокси комірки 2,5 кв.м - фото 2
Міні склад/смарт-бокси комірки 2,5 кв.м - фото 3

Міні склад/смарт-бокси комірки 2,5 кв.м

Черновцы

Пожаловаться
800 грн.
320 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4991666
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Торгово-офисный центр 
  • Общая площадь 2.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Здаються в оренду смарт-бокси (індивідуальні комірки) в приміщенні торгового залу ТЦ Тритон по вул. Коломийській розміри глибина 1,25м* ширина по ролеті -2м* висота 2,4м. Ідеально для зберігання господарських речей, автотоварів та інше. Можна використовувати, як склад або як торгова точка. Відеонагляд, пультова охорона підрозділом Тигр, пультова пожежна сигналізація, парковка. Вентиляція та опалення в приміщенні залу. Вартість оренди 800грн/місяць. Без додаткових платежів. Мінімальний термін оренди - 2 місяці.
Обратная связь
Володимир
офлайн