Без комиссии
1  / 20
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 1
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 2
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 3
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 4
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 5
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 6
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 7
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 8
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 9
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 10
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 11
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 12
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 13
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 14
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 15
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 16
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 17
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 18
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 19
МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток! - фото 20

МЕГА ЯКІСНИЙ котедж з ЛЮКС наповненням - Алюмінієві вікна ! 8 соток!

Гореничи

Пожаловаться
280 000 $
1 697 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4783877
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 165 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Терраса, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
Описание
Пропозиція, що дійсно заслуговує на увагу. Село Гореничі, гарна престижна локація.

Сучасний будинок у чудовій локації (на етапі будівництва, буде такий, як на фото) — тиха зелена вулиця, комфортне сусідство, зручна транспортна доступність.

Площа будинку – 160 м
Продумане планування:
чотири окремі кімнати
три санвузли
простора кухня-вітальня
дві гардеробні
тераса з виходом до підвалу

Ділянка – 8 соток
Ландшафтний дизайн з автоматичним поливом
Висаджено 80 декоративних туй
Стильний навіс на два автомобілі з автоматичними ролетами
Простора крита тераса
Чистове оздоблення: стіни, стяжка
Тепла підлога, розведення водопостачання та електрики
Алюмінієві вікна !

Інженерні рішення:
Газове опалення, газовий котел
Електроенергія: 3 фази, 13 кВт
Свердловина глибиною 100 м
Переливний септик
Сучасна система водовідведення (ливнева каналізація)

Вартість – 280 000 доларів

Передбачено великий навіс для авто, облаштований газон, якісне будівництво з акцентом на комфорт і довговічність.

Пряма пропозиція від забудовника. Без комісії. Перегляд можливий у будь-який зручний час.
Подробиці, проект, додаткові фото — за запитом у приватних повідомленнях.

Цей об’єкт — один із найкращих на ринку у своєму класі.
Обратная связь
Мария
офлайн