1  / 8
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 1
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 2
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 3
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 4
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 5
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 6
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 7
МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира  / район 700-річчя - фото 8

МЕБЛЬОВАНА 3 кім. квартира / район 700-річчя

Черкассы

Пожаловаться
54 500 $
804 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965477
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 67.8 м2
  • Площадь кухни 7.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в одному з найзручніших районів міста — поруч із площею 700-річчя та ТРЦ «Депот».

Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку, що гарантує відсутність шуму зверху та більше світла. Загальна площа — 67,8 м², зручне роздільне планування кімнат і санвузла створює комфорт для сім’ї.

Житло в хорошому житловому стані: виконано косметичний ремонт, замінено радіатори, встановлено металопластикові вікна, є лоджія та балкон. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати одразу після угоди без додаткових витрат.

Будинок із власним ОСББ, доглянутий під’їзд та прибудинкова територія. Усі необхідні комунікації підключені, централізоване опалення.

Локація — одна з головних переваг: поруч школи, дитячі садки, поліклініка, аптеки, магазини, ринок, банки та зупинки транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста. У пішій доступності — зона відпочинку біля річки та пляж.

Квартира підходить як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції. Розглядаються пропозиції по державним програмам. Документи готові до угоди.
Обратная связь
АН Фортуна Діана
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2к квартири Балтійський пер. 3а Киев 13
  • Двухкомнатная
  • 72.25 м2
  • 6 / 25 эт.
85 000 $
Продаж квартири, дві окремі спальні та кухня- вітальня, гардиробна, два санвузли, проведена мідна проводка, стіни підготовлені під покраску чи обої. Кахель на кухні під робочу поверхню меблів і. Гардиробна, два окремі санвузли. Частково віконаний. ремонт, є матеріали. Розташування комплексу 15 хв. пішки від метро Оболонь. На першихповерхах будинків зкомплексу розташовані магазини та різні сфери послуг. Поряд завершується будівництво наземного паркінгу. На території для дітей та дорослих є спортивні майданчики, кафе. Впритул до комплексу Торговий центр, де розташувалися супермаркет Новус, Простір та Аврора. Автономна котельня, яка забезпечує комплекс опаленням та гарячою водою. Кожний куточок території облаштований,, благоустрій комплексу відмінний. Ціна 85000 у.о. Моб.тел. 0953570166, 0982402742 Наталія Миколаївна
Киев, Оболонский
Продаж 2-к квартири Столичне шосе 3 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 58 м2
  • 3 / 26 эт.
130 000 $
Продаж 2-к квартири Столичне шосе 3/ З новим якісним ремонтом. Вікна у двір. Вид на фонтан та на прогулянкову зону. В квартирі встановлена вся побутова техніка та меблі, також є тепла підлога. Закрита територія з охороною 24/7 та доступом по картках, що забезпечує безпеку та приватність. 044 200 10 80
Киев, Голосеевский
Продаж 2-к квартири вул. Ревуцького 54а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 78.8 м2
  • 15 / 25 эт.
107 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Ревуцького 54а. Всього в 10 хвилинах пішки від метро Харківська (або 3 хвилин на автобусі). Будинок має автономність при блекауті. Планування дуже зручне та функціональне: дві великі роздільні кімнати, простора квадратна кухня та великий квадратний коридор. У квартирі встановлено 3 кондиціонери — у кожній кімнаті та на кухні. Великою перевагою є дві великі лоджії (з виходом із кухні та з кімнати). 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
офлайн
АН Фортуна Діана
На сайте с 16 апреля 2020