1  / 20
Ліски Двокімнатна квартира - фото 1
Ліски Двокімнатна квартира - фото 2
Ліски Двокімнатна квартира - фото 3
Ліски Двокімнатна квартира - фото 4
Ліски Двокімнатна квартира - фото 5
Ліски Двокімнатна квартира - фото 6
Ліски Двокімнатна квартира - фото 7
Ліски Двокімнатна квартира - фото 8
Ліски Двокімнатна квартира - фото 9
Ліски Двокімнатна квартира - фото 10
Ліски Двокімнатна квартира - фото 11
Ліски Двокімнатна квартира - фото 12
Ліски Двокімнатна квартира - фото 13
Ліски Двокімнатна квартира - фото 14
Ліски Двокімнатна квартира - фото 15
Ліски Двокімнатна квартира - фото 16
Ліски Двокімнатна квартира - фото 17
Ліски Двокімнатна квартира - фото 18
Ліски Двокімнатна квартира - фото 19
Ліски Двокімнатна квартира - фото 20

Ліски Двокімнатна квартира

Николаев, Заводский

Пожаловаться
27 000 $
667 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4903233
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.5 м2
  • Площадь кухни 3.5 м2
Квартира по вулиці Дачна.
Розташована на 4/5 поверхового цегляного будинку.
Планування квартири:
Вітальня поєднана із кухнею,
Спальна кімната, балкон,
Ванна кімната.
Загальна площа квартири 40,5 м
Житлова площа 31,5 м
Кухня 3,5м .
В квартирі виконаний ремонт,
Встановлено нові багатокамерні вікна, Нова сантехніка,
Нові батареї, Нова проводка.
Стелі натяжні
Стіни - декоративна штукатурка, обої.
Підлога- лінолеум, плитка.
Квартира розташована всередині будинку, Тепла та світла!
Гарний район для життя,
Поруч є все необхідне, Супермаркет, зупинка транспорту, дитячий садок, Парк для прогулянок, Річка, кафе , магазини, Школа недалеко.
Документи готові до продажу,
Прописаних немає !
Чекаємо вас на перегляд!
Обратная связь
Людмила Галкина
офлайн